top of page

Gökçe Ünal Demirci

Uzman Psikolog ve Avrupa Akredite EMDR Terapisti

Ben Uzman Psikolog Gökçe Ünal Demirci. Lisans eğitimimi tam burslu olarak girmiş olduğum İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Psikoloji ve İşletme-Ekonomi bölümlerinden üstün başarı bursu ve birincilikle mezun oldum. Yüksek lisansımı Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde tamamladıktan hemen sonra bir danışmanlık şirketinde uzman klinik psikolog olarak çalışmaya başladım. 2019 yılında basılmış Etrafta İnsan Çok NEDEN DOĞRU İNSAN YOK ya da Bir Şekilde Ben Denk Gelemiyorum isimli kitabın ortak yazarıyım.


Bunların yanında Diyojen Yayıncılık bünyesinde çevirmenlik yapıyor, kişisel gelişim ve psikoloji kitaplarının Türkçe çevirilerinin kütüphanelerimize katılmasına destek veriyorum. İlave olarak, Meta (eski adıyla Facebook) şirketinin projelerinde, Pembenar TV ve Woman TV'de konuk konuşmacılıklarım bulunmaktadır. Aynı zamanda, halen @gokceunaldemirci kullanıcı adı ile Instagram üzerinden yazılar yazıyorum.

 

2016 yılından beri aktif yetişkin ve çift danışan görüyorum. Terapi sürecimi Bilişsel Davranışçı Terapi yönelimi ile ilerletmenin yanında, Avrupa Akredite II. Düzey EMDR Terapisti olarak seanslarımda aktif bir şekilde EMDR kullanıyorum. Aynı zamanda I. ve II. Düzey Gottman Çift Terapisi eğitimim bulunmakta ve çift terapisi almak isteyenlerle bu terapi yöntemini kullanarak çalışmaktayım. Şu an Londra'da ikamet ediyor ve bu nedenle Londra dışında yaşayan danışanlara yalnızca online terapi hizmeti sunuyorum.

Gökçe Ünal Demirci
bottom of page